+90 507 128 04 44
Sosyal Medya Hesaplarımız

Endüstriyel Yalıtım Battaniyesi

16 Şubat 2019
735 kez görüntülendi
Endüstriyel Yalıtım Battaniyesi

Endüstriyel Yalıtım Battaniyesi Nedir?

Endüstriyel uygulamalar için yalıtım örtüleri, ev uygulamaları için kullanılan yalıtımdan çok farklıdır. Çıkarılabilir, yeniden kullanılabilir endüstriyel yalıtım örtüleri, Bursa Vana Ceketleri uzmanlar tarafından zorlu koşullara dayanabilecek ağır hizmet yalıtım malzemeleriyle üretilir. Aslında, Bursa Vana Ceketleri 5 yıl garantilidir çünkü yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Ek olarak, endüstriyel yalıtım örtüleri en eşsiz bileşene bile uyması için özel olarak üretilebilir.

Endüstriyel İzolasyon Battaniyeleri Nerelerde Kullanır?

Enerji faturaları yüksek gelen herhangi bir sanayi şirketi, yalıtım battaniyelerinin yüksek ısıl izolasyonundan faydalanabilir. Bursa Vana Ceketleri firması olarak en sık çalıştığımız endüstri dalları şu şekildedir;

Petrol gazı
Güç üretimi
Tarım
LNG
Denizcilik ve Havacılık
Endüstriyel Yalıtım ile Deneyim

Bursa Vana Ceketleri endüstriyel yalıtım battaniyesi üretiminde uzun bir geçmişe sahiptir ve sektör lideri konumunda bulunmaktadır. Sanayi şirketleri, büyük üniversiteler, hastaneler, belediyeler ve daha birçok bina türünü tecrübeli ekiplerimizle yalıtmaktayız. Çalışmamızın bazı örneklerini görmek için foto galeriye bakabilirsiniz.

Endüstriyel Yalıtım Tipleri

Endüstriyel uygulamalara yerleştirilebilecek birçok yalıtım örtüsü vardır. Yalıtım battaniyeleri proses borularından, kazanlara kadar pek çok endüstriyel prosesin verimli ve mühendislik özelliklerine göre çalışmasını sağlar. İşte birkaç yaygın endüstriyel yalıtım türü:

Endüstriyel proses boru izolasyonu
Endüstriyel kazan yalıtımı
Endüstriyel kanal yalıtımı
Endüstriyel akustik izolasyon
Endüstriyel pompa kızak izolasyonu
Endüstriyel buhar kapanı yalıtımı

Endüstriyel (ve Ticari) Gereksinimleri Karşılama

Karşılanması gereken mühendislik özellikleri var mı? Bursa Vana Ceketi firması olarak, özelliklerine göre uyarlanmış talepler neticesinde, müşteri ile koordine edilerek yalıtım battaniyesi tasarlama ve üretme konusunda tecrübeye sahiptir. Yaygın olarak istenen bazı gerekli özellikler şunlardır:

Yüksek Isı Yalıtım Battaniyesi
Antifriz Yalıtım Ceketleri
Isı İz Kablo İzolasyon Ceketleri
Hidrofobik İzolasyon Ceketleri
Hava koşullarına dayanıklı kapaklar
Özel Bileşenler için Yalıtım Ceket

Endüstriyel Yalıtım Battaniyelerinin Yararları

Yalıtım battaniyelerimizin çoğu bir yıldan daha az bir sürede kendileri amorti edebiliyor. Nasıl? Yalıtım, enerji israfını önemli ölçüde azaltarak enerji faturanızda tasarruf etmenizi sağlar. Çıkarılabilir endüstriyel yalıtım örtülerinin kullanılmasının bir başka yararı, periyodik bakım için sağladığı erişim kolaylığıdır. Geleneksel yalıtım kolayca sökülmez veya değiştirilmez, bu da çoğu zaman bakımdan sonra bileşenlerin yalıtılmamasına neden olur. Daha sonra bileşeni yeniden yalıtım maliyetinden bahsetmiyorum bile.

Sanayi şirketleri ayrıca çıkarılabilir yalıtım örtülerinin sağladığı gelişmiş çalışma koşullarından da faydalanır. Ortam hava sıcaklığını, gürültü seviyelerini, bileşen temas sıcaklığını azaltır ve çirkin ekipmanların profesyonel görünümünü iyileştirir.

Tesisat hatlarında yalıtım malzemesi kalınlıkları

İletişim

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@bursavanaceketi.com
Telefon: +90 224 233 83 89
Gsm     : +90 507 128 04 44

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Open chat
1
Whatsapp ikonunun üzerine tıklayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.
Powered by