+90 507 128 04 44
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Sektöre yenilikçi bir anlayış getirme ve insan odaklı hizmet anlayışı kazandırma hedefleriyle yola çıkan Bursa Vana Ceketi, hızla büyüyerek, daha geniş bir kadroya ve farklı çalışma sahalarına sahip olmuştur. Bursa Vana Ceketi’nin kalite odaklı büyüme sürecinde en büyük pay sahibi olanlar, güven ilişkisi içerisinde, hizmetlerimizi tercih eden ve hizmet anlayışımızı benimseyen değerli müşterilerimizdir. Bursa Vana Ceketi olarak, hızla büyüyen bir potansiyelle ve ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz değerli müşterilerimizle geleceğe güvenle yürüyoruz.

Bursa Vana Ceketi, kurulduğu günden bu yana önemli projelerle müşterilerine daima hızlı çözümler üretmeyi hedefleyen bir anlayışla hizmet sunmaktadır. İzolasyon ve doğalgaz sistemleri başta olmak üzere, birçok mühendislik uygulamalarını barındıran Bursa Vana Ceketi, tecrübeli bir kadroyla birlikte, tüm yeterlilik belgelerine sahip bir kuruluş olarak, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

HİZMETLERİMİZ

 

VANA CEKETİ

Harcanan enerjinin korunması için özel olarak imal ettiğimiz vana ceketleri (ısı yalıtım ceketleri) , oldukça pratik, kolayca sökülüp takılabilen ve uzun ömürlü çözümlerimizin başında gelir. Size büyük oranda tasarruf imkanı sunan vana ceketi hizmetimizi uygun fiyat seçenekleriyle temin edebilirsiniz.

İZOLASYON

Tasarruf imkanı sunan, daha verimli ortamlarda yaşam ve çalışma şartları sunan izolasyon sistemlerimiz, doğru mühendislik analiziyle size uygun olarak üretilmektedir. Isı yalıtım, ses yalıtım, sac kaplama yalıtım, boru yalıtım, alüminyum taş yünü kaplama gibi farklı sektörlere özel olarak imal edilen izolasyon sistemlerimizi tercih ederek, tasarrufu ve kaliteyi bir arada yaşayabilirsiniz.

HAVALANDIRMA

Daha ferah ve sağlıklı ortamlarda çalışma ve yaşam olanağına Bursa Vana Ceketi havalandırma sistemleri ile sahip olabilirsiniz. Bursa Vana Ceketi Havalandırma sistemleri uygun fiyatlı ve uzun ömürlü olarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

MEKANİK TESİSAT

Mekanik tesisat sistemleri ihtiyaçlarınız için alanında deneyimli mühendislerimizden destek alabilirsiniz. Uzun ömürlü mekanik tesisat projelerimiz siz değerli müşterilerimizin beklentilerine uygun olarak hazırlanmaktadır.

DOĞALGAZ TESİSATI

Bursa Vana Ceketi Doğalgaz tesisat sistemleri Bursa başta olmak üzere, ülkemizin her köşesinden talep gören bir kalite anlayışı ile üretilmekte ve monte edilmektedir.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ

Zorunlu olarak temin edilmesi gereken EKB belgenizi yetkili kuruluşumuzdan alabilirsiniz.

 

TANITIM VİDEOSU

 

 

İLETİŞİM

Adres: Beşevler Mah. Atam Sok. No:4/B D:13
Nilüfer / BURSA – TÜRKİYE
E-mail 1: info@bursavanaceketi.com
Telefon: +90 507 128 04 44
Fax: +90 224 452 05 73

1
×
Whatsapp ikonunun üzerine tıklayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.