+90 507 128 04 44
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
bursa vana ceketi ofis

HAKKIMIZDA 

Sektöre yenilikçi bir anlayış getirme ve insan odaklı hizmet anlayışı kazandırma hedefleriyle yola çıkan Bursa Vana Ceketi, hızla büyüyerek, daha geniş bir kadroya ve farklı çalışma sahalarına sahip olmuştur. Bursa Vana Ceketi’nin kalite odaklı büyüme sürecinde en büyük pay sahibi olanlar, güven ilişkisi içerisinde, hizmetlerimizi tercih eden ve hizmet anlayışımızı benimseyen değerli müşterilerimizdir. Bursa Vana Ceketi olarak, hızla büyüyen bir potansiyelle, hakkımızda yapılan olumlu bildirimlerden güç alarak, ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz değerli müşterilerimizle geleceğe güvenle yürüyoruz.

Bursa Vana Ceketi, kurulduğu günden bu yana önemli projelerle müşterilerine daima hızlı çözümler üretmeyi hedefleyen bir anlayışla hizmet sunmaktadır. İzolasyon ve doğalgaz sistemleri başta olmak üzere, birçok mühendislik uygulamalarını barındıran Bursa Vana Ceketi, tecrübeli bir kadroyla birlikte, tüm yeterlilik belgelerine sahip bir kuruluş olarak, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

HİZMETLERİMİZ

VANA CEKETİ

 Harcanan enerjinin korunması için özel olarak imal ettiğimiz vana ceketleri (ısı yalıtım ceketleri) , oldukça pratik, kolayca sökülüp takılabilen ve uzun ömürlü çözümlerimizin başında gelir. Size büyük oranda tasarruf imkanı sunan vana ceketi hizmetimizi uygun fiyat seçenekleriyle temin edebilirsiniz.
Vana Ceketi 

İZOLASYON 

izolasyon

Tasarruf imkanı sunan, daha verimli ortamlarda yaşam ve çalışma şartları sunan izolasyon sistemlerimiz, doğru mühendislik analiziyle size uygun olarak üretilmektedir. Isı yalıtım, ses yalıtım, sac kaplama yalıtım, boru yalıtım, alüminyum taş yünü kaplama gibi farklı sektörlere özel olarak imal edilen izolasyon sistemlerimizi tercih ederek, hakkımızda söylenen olumlu yorumlardan güç alarak, tasarrufu ve kaliteyi bir arada yaşayabilirsiniz.
İzolasyon

HAVALANDIRMA

havalandırma

Daha ferah ve sağlıklı ortamlarda çalışma ve yaşam olanağına Bursa Vana Ceketi havalandırma sistemleri ile sahip olabilirsiniz. Bursa Vana Ceketi Havalandırma sistemleri uygun fiyatlı ve uzun ömürlü olarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.
Havalandırma

MEKANİK TESİSAT

mekanik tesisat

Mekanik tesisat sistemleri ihtiyaçlarınız için alanında deneyimli mühendislerimizden destek alabilirsiniz. Uzun ömürlü mekanik tesisat projelerimiz siz değerli müşterilerimizin beklentilerine uygun olarak hazırlanmaktadır.
Mekanik Tesisat

DOĞALGAZ TESİSATI

hakkimizda

Bursa Vana Ceketi Doğalgaz tesisat sistemleri Bursa başta olmak üzere, ülkemizin her köşesinden talep gören bir kalite anlayışı ile üretilmekte ve monte edilmektedir.
Doğalgaz Tesisatı 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ 

enerji-kimlik belgesi

Zorunlu olarak temin edilmesi gereken EKB belgenizi yetkili kuruluşumuzdan alabilirsiniz.
Enerji Kimlik Belgesi

TANITIM VİDEOSU

İLETİŞİM

Hizmetlerimiz ilginizi çektiyse hakkımızda daha fazla bilgi almak için bizimle hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz. 

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail info@bursavanaceketi.com
Telefon: +90 224 233 83 89
Gsm     : +90 507 128 04 44

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

Open chat
1
Whatsapp ikonunun üzerine tıklayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.
Powered by