+90 507 128 04 44
Sosyal Medya Hesaplarımız

Havalandırma

Anasayfa » Havalandırma

HAVALANDIRMA

havalandırma

BURSA VANA CEKETİ olarak, kaliteli yaşam ve çalışma ortamlarının sağlanması konusunda önemli çalışmalara imza atmaktayız. Geliştirdiğimiz strateji ve hedeflerimiz doğrultusunda “önce insan sağlığı” prensibiyle hareket ediyor ve siz değerli müşterilerimize en uygun taze hava sistemleri konusunda ayrıcalıklı çözümler üretiyoruz. Profesyonel ekibimizle, kişiye özel havalandırma projeleri tasarlayarak, üretim ve yaşam alanlarınızdan maksimum verimi almanız için yerinde hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz.  Doğru taze hava sistemlerimizin ayrıcalığını yaşayarak, daha sağlıklı bir ortamda faaliyet gösterebilir, düşük bütçelerle kaliteli çözümlerden yararlanma olanağına siz de sahip olabilirsiniz.

İKLİMLENDİRMENİN GEREKLİLİKLERİ

İklimlendirme uygulamaları günümüz şartlarında kaçınılmaz bir gereklilik halini aldı. İnsan sağlığına önem veren çalışma ortamlarında, meydana gelen kirli havanın etkilerini azaltacak ve daha konforlu bir ortam oluşturarak, yaşam kalitenize katkıda bulunacak taze hava tesisatları ile sıcak- soğuk hava koşulları, nem gibi faktörlerin sizi ve çevrenizdekileri olumsuz etkilememesi konusunda önemli bir adım atmış olursunuz. BURSA VANA CEKETİ iklimlendirme çözümleri, sizin için ortamın hava-ısı dengesini korur ve belirli aralıklarla yenileme yaparak, daha ferah bir ortam oluşmasına imkan tanır.

İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

havalandırma

BURSA VANA CEKETİ kuruluşu olarak, deneyimli kadromuzla fabrika, okul, ev veya ofis gibi, bulunduğunuz ortamı analiz eder ve size özel iklimlendirme projesini hayata geçiririz. Ekibimiz, havalandırma tesisatı istediğiniz alanla ilgili incelemelerde bulunurken, insan nüfusu, çevre koşulları, hava akışı, ortamın ısısı, ortamdaki makine veya cihazlar gibi çeşitli faktörleri dikkate almaktadır. Taze hava sistemi tasarımı için ön inceleme ve doğru tespitlerin yapılması şarttır. Sistemin oluşturulacağı alandaki hava akışı ve temiz havanın yenilenme süreleri oldukça önemlidir. Doğru inceleme ve analiz yapılmayan ortamlarda kurulacak olan havalandırmanın yarardan çok zararı olacaktır.

havalandırma

Hak ettiğiniz havalandırma sistemiyle temiz hava dengesine sahip olmanızı sağlayacak BURSA VANA CEKETİ HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ, ferah bir ortamın tadını çıkarmanızı sağlayacaktır. Daha sağlıklı bir ortamda yaşamınızı sürdüreceğiniz uygun fiyatlı havalandırma sistemleri yaşam alanınız için yaptığınız en doğru yatırım olacaktır.  Çalışmalarımızla ilgili daha detaylı bilgi ve sizin için en uygun teklifi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Havalandırma Sistemleri 

İLETİŞİM

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail info@bursavanaceketi.com
Telefon: +90 224 233 83 89
Gsm     : +90 507 128 04 44

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

Open chat
1
Whatsapp ikonunun üzerine tıklayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.
Powered by