+90 507 128 04 44
Sosyal Medya Hesaplarımız

İzolasyon

Anasayfa » İzolasyon

İZOLASYON

izolasyon

BURSA VANA CEKETİ olarak,  sektöre adım attığımız ilk günden bu yana, gelişen teknolojiyi takip etmeyi ve müşterilerimize tasarruf imkanı sunan çözümler sunmayı bir ilke haline getirdik. Alanında deneyimli ekibimiz ile birlikte izolasyon çözümleri konusunda en güncel teknolojileri uygulamaya sokarken, sektör içerisinde en uygun fiyatlı hizmet politikamızdan asla ödün vermedik.

Uygun fiyatlı yalıtım uygulamalarımızla siz değerli müşterilerimize tasarruf etme olanağı sunarken, aynı zamanda kaliteli ve dayanıklı çözümlerle, uzun yıllar boyu sistemlerinizden verim almanızı garanti altına alıyoruz. Alüminyum – taş yünü kaplama veya izolasyon – sac kaplama gibi, tüm yalıtım çözümlerimiz, deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanır ve en kısa sürede uygulamaya konur.  Uygun fiyatlı yalıtım seçeneklerimizin size ne gibi avantajlar sağlayacağından kısaca söz etmeye çalışalım.

İZOLASYONUN AVANTAJLARI NELERDİR?

Yalıtım çalışmalarımız sistemlerinizdeki enerjinin korunmasını sağlamak için tasarlanmaktadır. Isının doğru bir şekilde yalıtılmasıyla sıcak – soğuk farkı giderilir ve enerji tasarrufu sağlanır. Örneğin; üretim tesislerinde bulunan kanallar aracılığı ile iletilen enerjinin korunması için uygulanan yalıtımla, enerji iletimi sırasındaki enerji kaybını minimuma indirebilirsiniz.

İZOLASYON ÇEŞİTLERİ

Tesisatlarınızda sağlanacak sac kaplama türlerinin yanında binalarda ısı kaybının önüne geçecek olan Alüminyum taş yünü kapmalar ile yine sıcak ve soğuk ısı enerjilerinin korunmasını sağlayarak, tasarruf etme olanağı bulabilirsiniz. İhtiyaca göre, birçok üretim tesislerindeki sıcaklığın aşırı olmamasını sağlayan ve enerji tasarrufu sağlayan sistemlerimizle daha verimli bir ortamda çalışma yapma şansı bulabilirsiniz. Kaliteli yalıtım ürünlerimiz, ısı ve ses yalıtımı konusunda maksimum yarar sağlamak amacıyla özel olarak üretilmektedir. Yalıtım çeşitlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

  • Isı yalıtım
  • Ses yalıtım
  • Havalandırma izolasyon
  • Alüminyum Taş Yünü Kaplama
  • Sac Kaplama Yalıtım
  • Tesisat Yalıtımı (Boru – Kanal Yalıtımı)

Vana Yalıtım Ceketi 

İLETİŞİM

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail info@bursavanaceketi.com
Telefon: +90 224 233 83 89
Gsm     : +90 507 128 04 44

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

Open chat
1
Whatsapp ikonunun üzerine tıklayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.
Powered by