+90 507 128 04 44
Sosyal Medya Hesaplarımız

İzolasyon

Anasayfa » İzolasyon

İZOLASYON

BURSA VANA CEKETİ olarak,  sektöre adım attığımız ilk günden bu yana, gelişen teknolojiyi takip etmeyi ve müşterilerimize tasarruf imkanı sunan çözümler sunmayı bir ilke haline getirdik. Alanında deneyimli ekibimiz ile birlikte izolasyon çözümleri konusunda en güncel teknolojileri uygulamaya sokarken, sektör içerisinde en uygun fiyatlı hizmet politikamızdan asla ödün vermedik.

Uygun fiyatlı izolasyon uygulamalarımızla siz değerli müşterilerimize tasarruf etme olanağı sunarken, aynı zamanda kaliteli ve dayanıklı çözümlerle, uzun yıllar boyu sistemlerinizden verim almanızı garanti altına alıyoruz. Alüminyum – taş yünü kaplama veya izolasyon – sac kaplama gibi, tüm izolasyon çözümlerimiz, deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanır ve en kısa sürede uygulamaya konur.  Uygun fiyatlı yalıtım seçeneklerimizin size ne gibi avantajlar sağlayacağından kısaca söz etmeye çalışalım.

 

İZOLASYONUN AVANTAJLARI NELERDİR

İzolasyon çalışmalarımız sistemlerinizdeki enerjinin korunmasını sağlamak için tasarlanmaktadır. Isının doğru bir şekilde yalıtılmasıyla sıcak – soğuk farkı giderilir ve enerji tasarrufu sağlanır. Örneğin; üretim tesislerinde bulunan kanallar aracılığı ile iletilen enerjinin korunması için uygulanan yalıtımla, enerji iletimi sırasındaki enerji kaybını minimuma indirebilirsiniz.

Tesisatlarınızda sağlanacak sac kaplama türlerinin yanında binalarda ısı kaybının önüne geçecek olan Alüminyum taş yünü kapmalar ile yine sıcak ve soğuk ısı enerjilerinin korunmasını sağlayarak, tasarruf etme olanağı bulabilirsiniz. İhtiyaca göre, birçok üretim tesislerindeki sıcaklığın aşırı olmamasını sağlayan ve enerji tasarrufu sağlayan sistemlerimizle daha verimli bir ortamda çalışma yapma şansı bulabilirsiniz. Kaliteli izolasyon ürünlerimiz, ısı ve ses yalıtımı konusunda maksimum yarar sağlamak amacıyla özel olarak üretilmektedir. İzolasyon çeşitlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

  • Isı yalıtım
  • Ses yalıtım
  • Havalandırma izolasyon
  • Alüminyum Taş Yünü Kaplama
  • Sac Kaplama izolasyon
  • Tesisat izolasyon (Boru – Kanal izolasyon)
İLETİŞİM

Adres: Beşevler Mah. Atam Sok. No:4/B D:13
Nilüfer / BURSA – TÜRKİYE
E-mail 1: info@bursavanaceketi.com
Telefon: +90 507 128 04 44
Fax: +90 224 452 05 73

 

1
×
Whatsapp ikonunun üzerine tıklayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.