+90 507 128 04 44
Sosyal Medya Hesaplarımız

Poliüretan Köpük Nedir?

17 Kasım 2017
2 kez görüntülendi
Poliüretan Köpük Nedir?

Poliüretan köpük hayatımızda bize kolaylık sağlama ve daha rahat bir yaşam imkanı sunmaktadır. Bunu da hemen hemen her gün görebilmek mümkün. İnsanların farkında olmadığı bir durum ise poliüretan köpüklerin birçok farklı endüstriyel kategoride ana hammadde kaynağı olmasıdır.

Poliüretan köpük nerelerde kullanılır?

poliuretan-kopuk

Günümüzde en çok, viskoz minder, viskoz yatak, mobilya parçaları ve araba koltuklarında bedenimizin desteklenmesini sağlayarak hayat konforunu artırırlar. Daha az öğrenilen şey, suratlarca poliüretan köpük mahsulün verimlerini fark etmeden kullanmamızdır.Poliüretan köpüklerin, mutfaktaki süngerler, medikal pansuman malzemelerinden büyük filtrelere ve etrafı pak ve suskun yakalamak için ses izolasyon sistemlerine kadar ufak ama lüzumlu öğeler olmak üzere uygulamalarında sınır yoktur.

Poliüretan Sprey nasıl uygulanır?

poliuretan-kopuk

Sprey poliüretan, tecrübeli uygulama takımımız tarafından yüksek tazyikli poliüretan püskürtme cihazları ile yapılmaktadır. Aygıtlarımız tamamen mobil mobil makinelerimizle taşınmaktadır. Zorunlu düzenlemeler yapıldıktan sonra, malzemenin püskürtülmesi vasati kalınlığa göre başlar. İlk evvel püskürtme ile poliüretan köpüğü, yüzeye yapışmayı faalleştirmek için astar olarak atılır. Akışkan vaziyette, püskürtülen malzeme yüzeye% 100 yapıştırılır. Yapıştırmak için herhangi bir ilave yapıştırıcı gerekmez.

Poliüretan Sprey Fiyatları

poliuretan-kopuk-1

Poliüretan köpük sprey maliyetleri bir hayli alıcı tarafından merak ediliyor. Poliüretan sprey maliyet çalışmak için bir hayli etkene dikkat etmek gerekmektedir. Güney, kuzey, antalya, erzurum, üst kat, bodrum, trapez çatı, osb çatı, m2 alanı vb. Ve coğrafi konumu gibi maliyeti tanımlayan birçok etmen vardır. Uygulama maliyetleri için lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

Sizler için uygun fiyatlı hizmetlerimiz mevcuttur. Bunun yanı sıra müşterinin isteğine göre uygulamaya konulacak işlemlerde sizlerin görüşleri de alındıktan sonra ortama uygun olarak belirlenen madde ile birlikte tarafınıza fiyatlandırma işlemi yapmaktayız. Poliüretan sprey fiyatları konusunda belirlenen standart bir fiyat bulunmamaktadır.

Ortam kalitesi, hacmi vb. koşullar ile birlikte büyük bir titizlik ve ustalıkla beraber kullanıcılarımıza yönelik Poliüretan Sprey, Poliüretan köpük hizmeti sunmaktayız. Poliüretan köpük işlemini eğitimli ve uzman firmalara yaptırmak sizin için daha faydalı olacaktır. Bu konuda sizlere firmamız büyük bir hizmet anlayışı ile hareket etmekte ve çözüm sunmaktadır.

Sprey Poliurea nedir? 

İletişim

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@bursavanaceketi.com
Telefon: +90 224 233 83 89
Gsm     : +90 507 128 04 44

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Open chat
1
Whatsapp ikonunun üzerine tıklayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.
Powered by