+90 507 128 04 44
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sprey Polyurea Nasıl Uygulanır

24 Kasım 2017
978 kez görüntülendi
Sprey Polyurea Nasıl Uygulanır

Sprey Polyurea uygulaması işlemine başlanmadan önce uygulanacak alana yönelik olarak müşterilerimiz için yaptığımız görüşmeler ile beraber deneyimli teknik ekibimiz uygulama yapılacak olan alanı ziyaret ederek incelemelerde bulunmaktadır. Gerekli incelemeler doğrultusunda risk analizi yapılır ve uygulama için gereken hava şartlarının takibine başlarız. Kaliteli ve titiz bir sprey polyurea uygulaması için uygulama yapılacak alan temizlenerek epoksi astar adını verdiğimiz uygulamaya başlanır ve 8-16 saat arasında kuruma işlemi beklenir. Tabii bu süre hava şartlarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Astarın kuruma işlemi tamamlandıktan sonra bir takım testler yapılır ve uygulama için gereken uygun kriterlerin sağlandığı durumda sprey polyurea işlemi için kullandığımız özel sprey aracımızla yüksek basınç ve ısı içeren sprey polyurea makinesi ile zemine uygulama işlemine başlarız. Sprey Polyurea uyguladığımız alan anında kullanıma sunulmaktadır.

Sprey Polyurea uygulaması ile zeminde ek yer bulunmadan tek bir parça halinde kapladığı için su yalıtımı problemine %100 oranında çözüm sağlanmaktadır. Bunun yanında Sprey Polyurea uygulaması oldukça yüksek esneme imkanına sahiptir. Oluşabilecek herhangi bir deprem vb. bir durumda kırılmaz ve çatlamaz yapısıyla beraberinde çalışmaktadır. Sprey Polyurea uygulamasının ortalama olarak 80 yıl ömrü bulunmaktadır. Ömürlük bir uygulama olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ayrıca sprey yalıtım uygulaması olarak yapmış olduğumuz tüm uygulamaların garantisini ve 10 yıl malzeme garantisi adı altında siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Sprey Polyurea nelerede kullanılır?

Sprey Polyurea uygulaması su yalıtımı alanında kullanılmasının yanı sıra zemin kaplamasıyla birlikte ihtiyaç duyulan her kategoride sorunsuz ve kolay bir biçimde uygulanması sağlanmaktadır. Sprey Polyurea uygulaması birçok kimyasal maddeye karşı direnç gösterir ve oldukça dayanıklıdır. Her alana tek parça olarak problemsiz şekilde uygulanır. Herhangi bir zararlı madde içermediğinden dolayı içme suyu depolarında ve yüzme havuzlarında bile uygulaması sağlanmaktadır. Eksi 40 derece ile artı 120 derece ısıya karşı dayanıklılığı mevcuttur. Uygulandığı alanı bırakma gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Uygulama genel olarak gri renklidir ancak kataloğumuzdan istediğiniz renk ile beraber uv dayanımıyla son kat boyayla birlikte boyanabilmesi mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
1
×
Whatsapp ikonunun üzerine tıklayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.