+90 507 128 04 44
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Sayacı Yalıtım Ceketi

17 Kasım 2017
3 kez görüntülendi
Su Sayacı Yalıtım Ceketi

Su sayacı çeşitli özelliklere göre içinden geçen akış miktarını ölçmekte kullandığımız tesisat malzemesidir. Su sayacının 15 mm çaptan 800 mm çapa kadar su ölçüm ihtiyacını karşılayacak şekilde üretimi yapılmaktadır. Hemen hemen işletmelerin günümüzde çeşitli izolasyon için kullandıkları bir takım yalıtım ceketleri bulunmaktadır. Her alanda olduğu gibi yine su sayacında da yalıtım ceketleri tercih edilmektedir. Su sayacı yalıtım ceketleri işletmelere ciddi avantajlar kazandırmaktadır.

Su sayacı yalıtım ceketi ne zaman kullanılır?

Özellikle kış aylarında sıklıkla yaşanan problemlerden biride şüphesiz su sayacının patlaması problemidir. Her sene ciddi miktarda su sayacı bozulma ve patlama olaylarıyla karşı karşıya kalmaktadır. Bu da gerek işletmelere gerekse bireylere ciddi bir maddi kayıp ortaya çıkarmaktadır.

Su sayacı yalıtım ceketinin ne gibi faydaları vardır?

su-sayaci-yalitim-ceketi

Patlama ve donma olayının önlenmesi su sayaçlarının yalıtılması ile önlenmektedir. Su sayacı yalıtımı için kullanılan ceketler vanaların dış ve iç olumsuzluklardan engellenmesi amacıyla tercih edilmektedir. Bu vana ceketleri gerek koruyucu bir yapı olarak tercih edilmesi gerekse ileri vadede işletmeye ciddi enerji tasarrufu kazandıracağından sıklıkla tercih edilmektedir. Su sayacı yalıtım ceketi kolaylıkla sökülüp takılabilen maddeler olduklarından dolayı montajı ve demontajı kesinlikle sizlere zaman kaybettirmez.

Yalıtım özelliği nasıl sağlanır?

su sayaci yalitim ceketi

Su sayacı yalıtım ceketinde kullanılan madde camyünü esaslı silikon kaplı maddedir. Bu madde yada ceket diye tabir ettiğimiz su sayacı yalıtım ceketi vananın etrafını adeta bir palto işlevinde sararak büyük koruma ve enerji tasarrufu sağlar. Su saatlerinin donmamasını önlemesi ve enerji tasarrufu adına büyük bir adım olarak piyasa çıkarılan su sayacı yalıtım ceketinin kullanımı gün geçtikçe artmaktadır.

su-sayaci-yalitim-ceketi

İşletmeler için küçük ama bir o kadarda uzun vadede düşünüldüğü zaman bir yılda belki de 2-3 defa su sayacı patlamaya sebebiyet verebilir. Buda şahıslara maddi zararın yanı sıra bir takım manevi zararlar ve psikolojik sorunlar dahi ortaya çıkarabilir. Oysa su sayacı yalıtım ceketi hem çok fazla bir masraf gerektirmemesi ve tasarruf ile birlikte şahıslara aradığı güveni sağlayabilecektir. Su sayacı yalıtım ceketi kullanmak psikolojik olarak sizlerde daha rahat bir hava yakalatacaktır. Size konforlu ve rahat bir kullanım olanağı sağlamaya uygun koşul hazırlamaktadır.

Doğalgaz Sayacı Yalıtım Ceketi

İletişim

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@bursavanaceketi.com
Telefon: +90 224 233 83 89
Gsm     : +90 507 128 04 44

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Open chat
1
Whatsapp ikonunun üzerine tıklayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.
Powered by