+90 507 128 04 44
Sosyal Medya Hesaplarımız

Taşyünü Mekanik Boru İzolasyonu

24 Kasım 2017
1 kez görüntülendi
Taşyünü Mekanik Boru İzolasyonu

Taşyünü mekanik boru izolasyonu diğer boru izolasyonları gibi genelde folyo ile yapılmaktadır. Taşyünü mekanik boru her türlü ısıtma tesisatlarında ve sıcak borulu hatlarda ısı izolasyonu amacı ile kullanılmaktadır.

Alüminyum folyo ile kaplı boruların ek yerinde 5 cm kadar bindirme payı bulunmakla beraber bu pay üzerinden kendi özelliği bulunan yapışkanlı bir bant bulunmaktadır.

tasyunu-mekanik-boru-izolasyonu

Taşyünü mekanik boru izolasyonu için birleşim yerlerinde alüminyum folyo bantlarla birlikte kullanılmaktadır. Her çap için yalıtım borularını firmamızda bulabilirsiniz. Tüm borularla ilgili izolasyon maddeleri tarafımızdan sağlanmaktadır.

Alüminyum folyo ile kaplanmış  ve yağ su gibi olumsuz özellikler barından polyester keçesinden mamul edilen boru izolasyon sistemleridir. İzolasyon için kullanılan maddeler çok yüksek dayanıklılığa sahip alüminyum folyo ile birlikte ısı refleksiyonu gibi özelliklerle ortaya çıkmaktadır.

tasyunu-mekanik-boru-izolasyonu-3

Taşyünü mekanik boru izolasyon serilerimizde bulunan ürünler genel olarak alüminyum ve polyester folyo ile kaplandığı için tüm olumsuz koşullara karşı donanımlı olarak antrazit renginde polyester keçelerden oluşturmaktadır. Bu nedenle dayanıklılık, süreklilik ve kalıcı olarak verimi yakalama noktasında her yerde kullanılabilmektedir. Isı izolasyonu ile beraber diğer yandan endüstri alanıyla birlikte ticari araçlar, raylı araçlar, klima ve havalandırma tesislerinin vb. boru hatlarının korunması amacıyla kullanılmaktadır.

Taşyünü Mekanik Boru İzolasyonunda neler önemlidir?

tasyunu-mekanik-boru-izolasyonu

Taşyünü mekanik boru için yapılacak olan izolasyonda bir çok önemli husus bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise izolasyonun renk kodunun güzel bir şekilde analiz edilmesi ve izolasyon borusunun gerekli bir uzunlukta kesilmesidir. Ayrıca duvar destekleri ve diğer kriterlerde ustalık gerektiren ince detaylardır. Bu nedenle taşyünü mekanik boru izolasyonu için uzman firmalardan destek almanızı önermekteyiz.

Günümüzde izolasyon sistemlerinin ne derece önemli olduğunun bilincindeyiz. Günümüzde boru izolasyonu ve diğer izolasyon sistemlerinin gelişmiş olduğundan dolayı işini ustalıkla ve profesyonelce yaparak müşteri için oldukça esnek davranan kuruluşlar mevcuttur. Bizde sizler için taşyünü mekanik boru izolasyonu ve diğer izolasyon uygulamaları için hızlı ve etkili çözümler sunmaktayız. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek istediğiniz izolasyon alanında profesyonel bir destek almanızdır, unutmayın enerji tasarrufunun ana kriteri ileri çapta sizlere sağlayacağı avantajlarla geri dönmesidir.

Boru izolasyonu

İletişim

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@bursavanaceketi.com
Telefon: +90 224 233 83 89
Gsm     : +90 507 128 04 44

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Open chat
1
Whatsapp ikonunun üzerine tıklayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.
Powered by