+90 507 128 04 44
Sosyal Medya Hesaplarımız

Vana Ceketi

Anasayfa » Vana Ceketi

VANA CEKETİ NEDİR?

Kaliteyi hedef alan firmamızın öncelikli çözümlerinden biri olan Vana ceketleri, oldukça pratik ve kullanımı kolay ürünlerinden biridir. Vana ceketleri değiştirilebilme, rahatça sökülüp takılabilme bakımından oldukça yararlı bir üründür. Isı yalıtımı açısından önemli bir çözüm olan vana ceketlerinin bir diğer adı ısı yalıtım ceketleridir. Isı yalıtımının önemli bir aracı olan vana ceketleri pratik kullanımında ortaya çıkan ısının korunmasını sağlamak amacıyla üretilmektedir. Böylece ortaya çıkan enerji kaliteli bir şekilde korunmaktadır.

Vana ceketleri uzun süre kullanıma uygundur. Hem kolay montaj imkanı, hem de uzun ömürlü olması nedeniyle tercih edilen vana ceketleri kullanıldığı vanaya göre tasarlanmaktadır. Bu tür vana yalıtım sistemlerini sürekli değiştirmeniz gerekmez. Bununla birlikte, soğutma ekipmanlarında ortaya çıkan ısının yoğunlaşmaya neden olmamasını sağlamaktadır. Kısacası, vana ceketleri vanalardaki yalıtım işleminin yerine getirilmesini hedeflerler. Terlemeyi engellemesi veya ısı enerjisinin korunmasını sağlaması tasarruf açısından oldukça yararlıdır. Vana ceketlerinin geniş bir kullanım alanı vardır.

VANA CEKETLERİ NERELERDE KULLANILIR? 

Vana ceketlerinin en sık kullanılan alanlarının başında sıcak buhar–su hatları gelmektedir. Yukarıda belirttiğimiz gibi, bu tür alanlarda ısı veya enerji korunması bakımından vana ceketleri oldukça pratik bir uygulamadır. Vana ceketi veya ısı yalıtım ceketleri yaygın olarak ısıtma–soğutma sistemlerinde kullanılabilmektedir.

Isıtma–soğutma sistemleriyle birlikte vana ceketleri, kazan dairelerinde veya yağ hatlarında kullanılagelmektedir. Geniş bir kullanım alanı yelpazesine sahip vana ceketlerini kullanan sektörler arasında; ilaç üretim sektörü, tekstil sektörü, petrol–gaz işleme kuruluşları, yağ sanayi, rafineriler ve savunma sanayi bulunmaktadır.

VANA CEKETİNİ NEDEN ÖNERİYORUZ? 

YÜKSEK TASARRUF

Vana ceketi sistemlerimiz, her şeyden önce uygun fiyat politikamızla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Düşük maliyetle yüksek tasarruf imkanı sunan ceket çözümlerimiz sistemlerinizdeki ısı kaybını büyük oranda düşürmektedir. Vana ceketi çözümlerimiz sizlerin beklentisi doğrultusunda tasarlanmakta ve kısa sürede monte edilmektedir. Sistemlerinizin daha verimli ve uzun ömürlü olmasını sağlayan vana ceketi çözümlerimiz ayırdığınız bütçeden çok daha fazlasını size kazandıracaktır. Enerji tasarrufu sağlayan çözümlerimiz birden fazla kullanım avantajına sahiptir.

HIZLI VE KOLAY MONTAJ

Beklentinize uygun olarak hazırlanan vana ceket ürünümüz, izolasyonun sağlanması bakımından, ekipmanın tam olarak oturtulmasıyla sağlanmaktadır. Daha sonra, vana ceketimiz uzun süre size fayda sağlaması amacıyla kaliteli bir şekilde bağlanmaktadır. Farklı alanlarda ve zor ekipmanlarda bile kolayca uygulanabilen vana ceketi seçeneklerimizle, yoğuşma veya terleme sorununa kesin çözüm üretmekteyiz.

DAYANIKLILIK

Sektörün öncü mühendislik kuruluşlarından biri olarak müşterilerimize uzun süre dayanıklılık özelliğine sahip vana ceket çözümleri sunmaktayız. Ürünümüzün kolay montaj özelliğinin yanında, uzun süre dayanıklı olması yüksek ısı enerjisine dayanması oldukça avantajlıdır. Vana ceketlerimiz insan sağlığına zararlı maddelerden arındırılmış bir şekilde üretilmektedir. Nemli veya asitli ortamlarda uzun süre dayanacak olan ürünümüzle uzun ömürlü bir yatırım yapmış olursunuz. Farklı ortamlara uygun olarak üretilen vana ceketlerimiz zor şartlarda sizi yarı yolda bırakmayacaktır.

UYGUN FİYAT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Vana ceketi çözümlerimizi kalite odaklı tasarım ve montaj şartları ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Ürünümüz için ayırdığınız bütçe uzun vadede size kar olarak dönecektir. Sağladığı tasarruf olanaklarıyla bütçenizi koruyacak olan ürünümüz garantili vana ceketi seçenekleri ile size sunulmaktadır. Dayanıklı ve uygun fiyatlı vana ceketi sistemlerimizle ilgili olarak bizi arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
 →Varil Isıtıcı Ceket

İLETİŞİM

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@bursavanaceketi.com
Telefon: +90 224 233 83 89
Gsm     : +90 507 128 04 44

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

Open chat
1
Whatsapp ikonunun üzerine tıklayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.
Powered by