+90 507 128 04 44
Sosyal Medya Hesaplarımız

Vana Ceketi Fiyat Listesi

07 Kasım 2017
1 kez görüntülendi
Vana Ceketi Fiyat Listesi

Vana ceketi fiyat listesi DN yani DiameterNominal’e göre belirlenmektedir. Diameter Nominal (Nominal Çap) bir borunun iç çapını ifade etmektedir. Günümüzde vana ceketi fiyat listesi belirlenirken DN ölçülerine göre uygun fiyat listesi yazmaktadır. DN ölçülerine baktığımız zaman genellikle DN 15, 20, 25, 32, 40, 50, 65, 80, 100, 125, 150, 200, 250, 300 gibi ölçüler bulunmaktadır. Tabii bu ölçüler arttıkça fiyatta artmaktadır.

Örneğin; internetteki bir izolasyon kuruluşunun vana ceketi fiyat listesine baktığımız zaman çeşitli vana türleri bulunmaktadır. Örneğin; pistonlu/glob vana türünün DN 15 standartlı bir boru için birim başına 15 TL ücreti bulunmaktadır. Bu ücretin artış şekli ise DN 20 boruda 38 TL, DN 25 boruda 42 TL şeklinde artış göstermektedir. Vana ceketi fiyat listesinin mantığı bu şekilde işletmektedir.

vana ceketi fiyat listesi

Vana ceketi fiyat listesine nereden ulaşabilirim?

Vana ceketi fiyat listesi internet ortamında vana ceketi satın almaya karar veren kişiler için websitemizde satışa sunulmaktadır. Bu fiyat listesinde yer alan vanalar; pistonlu/glob vana, üç yollu vana, pislik tutucu/çekvalf, küresel/kelebek vana, kompansatör, balans vanası, pnömatik vana, basınç düşürücü, emniyet ventili, seperatör, kondenstop gibi türler için vana ceketi fiyatları sunulmuştur.

vana ceketi fiyat listesi

Yüksek ölçülü bir DN için örnek vermek gerekirsek; üç yollu bir vana için DN 150 ölçüsünde 173 TL, DN 200 ölçüsünde 231 TL, DN 250 ölçüsünde 274 TL ve DN 300 ölçüsünde ise 313 TL fiyat belirlenmiştir. Tabii ki bu sizlerle örnek olarak paylaştığımız vana ceketi fiyatları genel bir fiyat değildir. Örnek bir işletmeden almış olduğumuz çeşitli vana türleri için birim başına ceket olarak imalat edilecek fiyattır.

Sizler internetten vana ceketi fiyat listesi olarak arama yapacağınız zaman çeşitli işletmelerin internet sitelerinde bu fiyat listelerine ulaşarak paylaştığımız fiyat değerleri ile karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Biz vana ceketi fiyatı olarak genel bir bilgilendirme yapmış olduk. Vana ceketi fiyatlarına baktığımız zaman işletmeler için çok uçuk bir fiyat listesi olmadığını görmüş oluyoruz. Hem bu denli uygun fiyat listesi hem de ileri yıllarda ücreti çok rahat çıkarabilecek bir vana ceketi sizler için her zaman faydalıdır. Vana ceketi fiyatları hakkında genel bilgilendirmemiz bu şekildedir.

Vana Ceketi Bursa

İletişim

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@bursavanaceketi.com
Telefon: +90 224 233 83 89
Gsm     : +90 507 128 04 44

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Open chat
1
Whatsapp ikonunun üzerine tıklayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.
Powered by