+90 507 128 04 44
Sosyal Medya Hesaplarımız

VARİL ISITICI CEKET

08 Nisan 2020
184 kez görüntülendi
VARİL ISITICI CEKET

Varil Isıtıcı Ceket ,varillerin içerisinde bulunan maddelerin korunması için kullanılan modern yöntemlerden biridir. Varillerin içerisinde bulunan maddeler dış ortamdaki değişikliklerden etkilenebilir ve mevcut formlarını koruyamayarak bozulmasına veya yapışmasına neden olabilmektedir. Varil dışarındaki ortamda meydana gelen yoğun nem, hava değişimi, yoğuşma gibi durumlar varil içerisindeki maddelerin formlarını korumalarına engel olur. Bu maddelerin formlarını koruyabilmeleri için ise Varil Isıtıcı Ceket ürünleri kullanılır. Bu ürünler varil, tank gibi içerik taşıyan maddelerin yüzeylerine yerleştirilerek ısının stabil tutulmasını sağlar.

Varil Isıtıcı Ceket Nasıl Çalışır?

Isı izleme yöntemi ile tasarlanan Isıtıcı Ceket ürünleri varillerin içerisindeki maddelerin mevcut formlarını korumalarını sağlar. Bu ceketlerde elektronik ısı kontrol cihazları bulunur. Elektronik ısı kontrol cihazı sayesinde varilin mevcut ısısını görebilir ve sıcaklık değişimi yaşandığında cihaz aracılığı ile ısıyı sabit tutabilirsiniz. Elektronik ısı kontrol cihazına bir kez varili tutmak istediğiniz ısıyı girmeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında dış ortamdaki hava değişimine göre varilin ısısını sabit tutacak kadar ısıyı makine kendi sağlayacaktır.

Varil Isıtıcı Ceket Neden Tercih Edilir?

Varil Isıtıcı Ceket ürünleri teknolojinin gelişmesi ile birlikte kullanımı yaygınlaşan ve Heat Tracing sistemlerini kullanan ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde varil ve tank gibi içerisinde formunu koruması gereken ürünler taşıyan araçların ısısının sabit tutulması sağlanır.

Eskiden kullanılan kızgın yağ ile ısıtma gibi farklı yöntemlerin yerine tercih edilmesinin birçok nedeni bulunmakta. Öncelikle Isıtıcı Ceket periyodik olarak bakım isteyen bir ürün değildir. Uzun yıllar sağlıklı kullanım ömrüne sahiptir. Ürünün belirlenen ısıyı koruyan kendi elektrikli ısı kontrol cihazının olması da tercih edilmesinin başka bir nedenidir.

Varil Isıtıcı Ceket ürünleri farklı variller veya tanklara göre farklı boyutlarda üretilir. Her işletmenin kullandığı varil gibi araçlar birbirinden farklı olabilir. Bu bağlamda işletmelerin ihtiyaç duydukları ebat ve boyutlarda üretilen Varil Isıtıcı Ceket ürünleri sayesinde varilleri tamamen saran ve ısı kontrolde tam olarak işlevsellik gösteren bir sistem kurulabilmesi mümkün hale gelir. Elektriği ısı enerjisine dönüştüren bu ürünler sayesinde varil içerisindeki maddelerin formlarını korunabilmektedir.

Heat Tracing

İletişim

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@bursavanaceketi.com
Telefon: +90 224 233 83 89
Gsm     : +90 507 128 04 44

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Open chat
1
Whatsapp ikonunun üzerine tıklayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.
Powered by